Pirografia: idealny prezent

Pirografia - wypalanie w drewnie: prezent na różne okazje Obraz wykonany metodą wypalania drewna może być idealnym prezentem na wiele różnych okazji. Są to urodziny, imieniny, rocznice w związku. Nie trzeba też przypominać, że najlepsze prezenty wręczane są bez żadnej okazji.

Prezent dla niej i dla niego Obraz pirograficzny to idealny pomysł na prezent dla pary. Dlatego warto nad tym pomyśleć przy okazji Walentynek, jak też innych okazji, na przykład rocznicy ślubu lub rocznicy w związku. Nie trzeba dodawać, że szczególnie jej może taki upominek przypaść do gustu.

Prezent ślubny Po co dawać młodej parze bukiet kwiatów, który zwiędnie w ciągu kilku dni lub butelkę dobrego alkoholu, która zostanie opróżniona przy najbliższej nadającej się okazji? Za podobną cenę można mieć przecież prezent dużo bardziej trwały i przedstawiający dużo większą wartość sentymentalną. Wystarczy odpowiednio wcześniej przesłać mi zdjęcie młodej pary, abym mógł zrobić jej portret na drewnie.

Prezent na urodziny dla rodziców, dziadków i znajomych Tak samo, jak można przygotować obraz pary, również można zamówić portret pojedynczej osoby. Taki zaś upominek będzie dobry na urodziny, imieniny, Dzień Matki lub Ojca. Przede wszystkim jednak, to dziadkowie mogą być bardzo zadowoleni z takiego prezentu. Pirografia, chociaż wykonywana przeze mnie nowoczesnymi metodami, w istocie jest pracą wyglądającą bardzo klasycznie.

I na wszystkie inne okazje... Tych zaś jest dużo więcej. Dla upamiętnienia wspólnego pobytu wakacyjnego można przelać na drewno zdjęcie grupowe z urlopu. W podziękowaniu za lata edukacji klasa może swojemu wychowawcy wypalić drewnianą tabliczkę z podziękowaniami. Pirografia zresztą nie tylko nadaje się na prezenty. Firmy mogą w ten sposób wypalić sobie logo lub całe szyldy, dlatego zapraszam do zakładki z ofertą dla firm. Drewniana deseczka będzie też dobrym pomysłem jako tabliczka przed domem. Zastosowań jest naprawdę dużo. Zapraszam do kontaktu, jeśli mają Państwo pomysł, jak pirografia mogłaby być wykorzystana i chcą się Państwo upewnić, czy jest to możliwe.